Kot smo že poročali, je Curaçao v minulih dneh sodeloval na mini turnirju v Buriramu. Gostiteljice Tajska, Indija in Vietnam so bile tri druge ekipe, ki so se potegovale za kraljevi pokal.

Prvo tekmo je Curaçao dobil proti Indiji s 3:1 (goli Bonevacia, Hooi in Bacuna). Vietnam je na prvi tekmi premagal Tajsko, tako da je bil včeraj finale med Vietnamom in Curaçaom.

Finale se je po 90 minutah končal z remijem. Carolina (FC Den Bosch) je dosegla lep zadetek v 58Ste minuti, a je Vietnam prišel do 83Ste minuto na stran. Podaljškov ni bilo, ampak se je takoj prešlo na streljanje enajstmetrovk, ki so ga dobili naši sodržavljani s 5-4.