Минулої суботи Бельгії довелося пасивно спостерігати за тим, як Нідерланди посіли друге місце на пісенному конкурсі Євробачення в Копенгагені, але це все одно був пам’ятний день для наших південних сусідів. Патрік Фірсен з Антверпена виграв важливий турнір таблиці лідерів у Megabreak Poolhall у Паттайї.

Турніри регулярно організовуються в Megabreak (неділі, вівторки та четверги), і учасники отримують бали за їх виступи. Таблиця лідерів регулюється після кожного турніру, і раз на чотири місяці найкращі 16 гравців грають у турнірі Top16, де можна виграти великі грошові призи.

Природно, що всі постійні гравці роблять все можливе, щоб грати в Топ-16, адже це визнання вашої роботи за останні чотири місяці. Патрік Фіренс за останні роки взяв участь у 64 турнірах, навіть виграв один, але дуже рідко вдавалося потрапити до Топ-16. Цього разу він це зробив, посів восьме місце та забезпечив собі перше місце, яке принесло йому 12000 XNUMX бат.

Патрік Фіренс – бельгієць з Антверпена, який більше 12 років живе і працює в Районг. У неділю він поїде до Паттайї для участі в турнірі. Він добре готується, приїжджає до Паттайї рано, спокійно обідає з іншим Патріком (з бельгійського ресторану в Аркаді) і випиває кілька Leffe, щоб підняти настрій.

Зараз турнір був у суботу, але підготовка Патріка до турніру нічим не відрізнялася. І відразу почалося непогано, тому що він був зі мною на жеребкуванні першого кола. Справжнє протистояння Бельгія – Нідерланди! Ми обидва зіграли добре, але я припустився кількох серйозних помилок, які вміло покарав Патрік. Я зазнав нищівної поразки 4:0, розчарований, я також програв другий раунд, і турнір для мене закінчився.

Патрік не злякався, спочатку перемігши гравця з Шотландії та гравця з Японії. Його все ж обдурив гравець з Бахрейну, але через a
реванш, перемога над тайським гравцем, він все-таки дійшов до Гранд-фіналу. Йому довелося знову змагатися з гравцем з Бахрейну, якого він тепер переміг із великою бравадою. Він помстився, але набагато важливішим було те, що тепер він став першим бельгійцем у (короткій) історії Megabreak, який став чемпіоном сезону.

Патрік проплив через Megabreak, ніби він був чемпіоном світу. Зараз він чекає дзвінка з посольства Бельгії, щоб повідомити, яка бельгійська королівська нагорода йому буде вручена і коли.

4 відповіді на “Бельгієць виграв важливий більярдний турнір у Megabreak”

1. РонніЛатФрао говорить

Хочете пасивно спостерігати за пісенним конкурсом Євробачення? Ні, не це. Я вважаю, що вона заслужила перемогу...

Але привіт, якби Ян, Піт (Пір), Йоріс (Тйорес) або Корнеель грали в турнірі з більярду, Патрік міг би стати лише другим. 🙂

Тим не менш, вітаю Патріка

2. Кріс говорить

Чи мав він дозвіл на роботу, щоб грати в цьому турнірі?
    Згідно з правилами, це можливо тільки в тому випадку, якщо він професійно грає в більярд.
    І тут виникає проблема: хіба його роботу не впорається з тайцем?
    Я боюся, що якщо імміграційні чиновники дізнаються про це, лише тайцям дозволять брати участь у наступному турнірі Top16.
    (підморгування)

3. Ян удача говорить

Вітаємо, Патріку. І нехай вас не турбують неприємні коментарі про дозволи на роботу, якщо ви спортсмен, це не стосується. Інакше вони змогли б дати дозвіл на роботу всьому ПСВ 2 роки тому, коли вони виграли у Бангкока. Це копання в дуже низьку воду.