Kao što smo ranije izvijestili, Curaçao je proteklih dana sudjelovao na mini-turniru u Buriramu. Domaćin Tajland, Indija i Vijetnam bile su tri druge momčadi koje su se natjecale za Kup kralja.

Prvu utakmicu Curaçao je dobio protiv Indije 3 – 1 (golovi Bonevacia, Hooi i Bacuna). Vijetnam je u prvoj utakmici pobijedio Tajland, pa je finale jučer bilo između Vijetnama i Curaçaa.

Finale je završilo remijem nakon 90 minuta. Carolina (FC Den Bosch) je postigla lijep pogodak u 58iz poda minuti, ali je Vijetnam ušao u 83iz poda minuta u stranu. Nije bilo produžetaka, već se odmah prešlo na izvođenje jedanaesteraca koje su dobili naši sugrađani s 5-4.

U nastavku pogledajte video s najzanimljivijim detaljima i ceremonijom dodjele nagrada:

1 misao o “Curaçao osvojio Kup kralja u Buriramu”