Kings Cup Hua Hin Mountain Bike Classic 2014 pro muže ve třídě nad 50 let, který se konal minulou neděli, vyhrál holandský exposlanec Jos Klumper z Hua Hin.

Ve svém rodném městě byl Jos (viz foto homepage) nejrychlejší na trati 42 kilometrů. Závod začal na střelnici Hua Hin v Bor Fai.

V napínavém závodě se Josovi, který byl v mládí úspěšným mezinárodním motokrosovým jezdcem, podařilo udržet náskok před konkurencí skládající se z pole Thajců a cizinců. A to v náročném závodě velmi nerovným terénem, ​​který v kombinaci s vysokou teplotou vyžadoval od dobře trénovaných horských cyklistů maximum.

Jos, který denně na kole více než 40 km jezdí v kopcích poblíž Hua Hin, musel jet naplno, ale díky skvělé technice, koncentraci a vytrvalosti dokázal soutěž vyhrát a domů si odvézt krásný pohár.

4 komentáře k „Nizozemec Jos Klumper vyhrál Kings Cup Hua Hin Mountain Bike Classic 2014“